Exf2KBbe Warsztat samochodowy: diagnostyka komputerowa, elektryk samochodowy, naprawa skrzyni biegów, regeneracja przekładni szczecin CARMAN
Menu strony
Oleje silnikowe
Diagnostyka komputerowae
Układ hamulcowy
Filtry
Akumulator i układ ładowania
Geometria i układ kierowniczy
Klimatyzacja
Opony
Układy wydechowe
O firmie

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Nazywam się Fabian Mędrkiewicz i prowadzę serwis samochodowy Carman Mędrkiewicz. 

Nazwa Carman mieszkańcom Szczecina i okolic znana jest od ponad 10 lat, kiedy w roku 2001 powstał pierwszy warsztat w mieście typu FAST-FIT(usługi szybkie). Sieć Carman była obecna w całej Polsce i w szczytowym okresie do sieci należało ok 60 serwisów, większość z nich to nowoczesne obiekty, które do dzisiejszego dnia stanowią wzór przy budowaniu nowych warsztatów. W początkowym okresie sieci Carman pojawiło się dużo negatywnych opinii o jakości usług (z którymi się w pełni zgadzam), wyjaśnieniem tego było centralne sterowanie pracami serwisów i niedostateczna kontrola. Zabrakło inwestycji w merytoryczność napraw, całe przedsięwzięcie nie oparło się prawom rynku, a sieć ogłosiła upadłość. Obejmując warsztat wiedziałem jak poprawić wizerunek firmy, co skutecznie robię do dnia dzisiejszego.

Jako nowa firma jesteśmy warsztatem niezależnym, postanowiliśmy jednak użyć nazwy poprzedniego warsztatu, która jest obecna w świadomości mieszkańców. Jednak w chwili obecnej jest to zupełnie inny serwis.

Dysponujemy 8 stanowiskami naprawczymi, na każdej zmianie jest mistrz/diagnosta, wszyscy mechanicy przechodzą okresowe szkolenia, każdy samochód przed wydaniem jest sprawdzony łącznie z jazdą próbną, a dodatkowe zalecenia wypisane i wręczone klientowi w punkcie obsługi wraz z wyceną. Dla wymagających mobilności klientów posiadamy auta zastępcze.

Auto sprawne od ręki – realizcja naszego hasła to łatwość dostępu do usług, 12 godzinny tryb pracy pozwala większość problemów rozwiązać w krótkim terminie. Każdy klient może niezależnie od obłożenia prac warsztatowych może wymienić np. żarówkę  w pojeździe.

Przez wiele lat kompletowaliśmy naszą załogę, praca w naszym warsztacie pozwala im rozwijać się zawodowo i realizować własne pasje.

Wciąż staramy pogłębiać naszą wiedzę aby Państwo mieli pewność, że auto jest pod dobrą opieką. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Nasza załoga

 

Punkt obsługi klienta:

     

Anna Pawłowska

Pracownk recepcji

Michał Płocharczyk

Kierownik serwisu

Damian Majchrzak

Doradca klienta

Mechanicy:

     

Roman Nowacki 

starszy mechanik

Tomasz Szczuka 

starszy mechanik

Mateusz Tusiński

mechanik
     

Piotr Pawłowski

mechanik

Tomasz Skłodowski

mechanik

Adam Ostojak

mechanik

     

Grzegorz Hein

mechanik

 
Carman © 2010 - Wszelkie Prawa zastrzeżone